KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13931016
nr 1393 1016
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1700-tal, 72x58, yttermått inklusive ram: 82x67 cm
Kondition: uppklistrad
Utrop:
4.000 kr
Såld:
11.500 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:08:47
3.200 kr
4.200 kr
7.000 kr
9.200 kr
11.000 kr
- Klassiska
26 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska